СУПУТНІ ТОВАРИ

Підконькова стрічка

Підконькова стрічка призначена для ущільнення простору між коньком та верхніми краями покрівлі. Вона надійно захищає підконьковий простір від потрапляння пилу, комах, птахів.
Стрічка виготовлена з двох алюмінієвих гофрованих стрічок покритих поліестром, які з’єднані між собою стрічкою з нетканого полотна.
З’єднання надійно скріплене швом та ущільнене клеєм.
Для монтажу на дахових поверхнях на алюмінієві стрічки нанесено смуги пластичного бутилового клею, який тримається на будь-яких нерівних поверхнях.

Ширина 230 мм, довжина рулона 5000 мм.
Ширина клею 20мм, товщина 1,5мм.
Колір RAL 8017/8004/3005/7024

Саморізи

Вибираючи покрівельні саморізи, орієнтуйтеся на продукцію гарної якості, адже вони відчувають великі навантаження в порівнянні з покрівельним матеріалом, як при монтажі, так і в подальшій експлуатації покрівлі. Тому, навіть такі маленькі деталі, вимагають від вас серйозного підходу.

Зазвичай матеріалом для виготовлення покрівельних саморізів служить легована оцинкована сталь.
Від якості сталі й заточення наконечника напряму залежатиме порушення структури металу близько виробленого отвору. Щоб оцинковані покрівельні саморізи убезпечити від появи корозії їх поверхню покривають спеціальною порошковою фарбою. Як правило, капелюшок саморізів має кольорове покриття.
Покрівельні саморізи пофарбовані дозволяють будівельникам застосовувати їх для найрізноманітніших кольорів покрівлі (щоб вони були непомітні навіть з невеликої відстані), крім того, додаткове кольорове покриття підвищує корозійну стійкість.

Щоб не помилитися серед величезної кількості матеріалів і вибрати якісний саморіз, необхідно переконатися в наявності маркування, яка вказується виробником у вигляді клейма на капелюшку матеріалу. Також на якісному самонарізі повинні бути присутніми гумова прокладка, яка щільно прилягає до металевої шайби.

Вентиляційна стрічка

Вентиляційна стрічка призначена для ущільнення простору між коньком та верхніми краями покрівлі. Вона надійно захищає підконьковий простір від потрапляння пилу, комах, птахів.
Стрічка виготовлена з алюмінієвої гофрованої стрічки, покритиої поліестром.
Для монтажу на дахових поверхнях на алюмінієву стрічку нанесено смуги пластичного бутилового клею, який тримається на будь-яких нерівних поверхнях.

Ширина 300 мм, довжина рулона 5000 мм.
Ширина клею 20мм, товщина 1,5мм.
Колір RAL 8017/8004/3005/7024

Клеюча стрічка

Клеюча стрічка 100мм,75мм, 50мм на тканій основі.
Ширина стрічки 100мм,75мм,50мм
Дожина стрічки 25м

Клеюча стрічка використовується для склеювання і ремонту підпокрівельних плівок і супердифузійних мембран, для герметизації та гідроізоляції стиків і різних з’єднань будівельних конструкцій.
Область застосування:
паронепроникні склеювання пароізоляційних плівок між собою
герметизація гнучких повітропроводів, систем вентиляції і кондиціонування
склеювання мембран і ущільнення проникаючих крізь гідроізоляцію елементів
ремонт пошкоджених ділянок плівок і мембран.
Стрічки мають відмінну адгезію до мембран і до будь-яких типів поверхонь.

Переваги:

  • мають відмінну адгезію до мембрани і до будь-яких типів поверхонь
  • забезпечують повітропроникне з’єднання супердифузійних мембран між собою
  • забезпечують дуже швидкий і безпроблемний монтаж паробарьера до профілю без механічного кріплення
  • забезпечують герметизацію примикань
  • європейська якість

.

Універсальний ущільнювач

Універсальний ущільнювач виготовляється з пінополіуретану (поролону) і має з боку основи самоклеючий шар на основі акрилового клею, захищений антиадгезійним папером або плівкою, що істотно полегшує його монтаж. Застосовується на елементах, розташованих горизонтально (примикання, злам покрівлі) – між коньком (карнизом) та металочерепицею або покрівельним профнастилом в багатоскатних шатрових дахах. Можливе його застосування в системах, де коньок кладеться діагонально до нахилу металочерепиці. Також універсальний ущільнювач встановлюється між жолобом та металочерепицею. Універсальний ущільнювач зберігає свої еластичні властивості в інтервалі температур від -30 ° С до +80 ° С.

Герметизируюча самоклеюча гідроізоляційна стрічка

Plastter ™ – ремонтна і герметизируюча самоклеюча гідроізоляційна стрічка, що складається зі спеціального бітуму, модифікованого синтетичним каучуком і висококлейкими полімерами. Клейкий склад захищений силіконовою плівкою.

Області застосування:
• герметизація примикань покрівлі, тріщин, щілин, і з’єднань;
• ізоляція конструкцій зі скла, пластику, засклених дахів і фасадів будівель;
• ремонт бітумної, металевої, цементної, полімерно-піщаної та керамічної покрівель;
• запобігання протікань в жолобах і стічних трубах;
• ущільнення з’єднань гофрованої і трапецієвидної покрівліі;
• ущільнення зовнішніх підвіконь