МЕТАЛОПРОФІЛЬ

Металопрофіль – це сучасний покрівельний матеріал з оцинкованої сталі, з алюцинковим покриттям або з кольоровим полімерним покриттям. Металопрофіль займає одне з ведучих місць по популярності серед сучасних облицювальних та покрівельних матеріалів, що пояснюється різноманітністю видів і типорозмірів профнастилу, а також виготовленням під розмір, що дозволяє підібрати економічне дахове покриття для будинків та огорож.
Основними перевагами металопрофілю є :
економічність – метало профіль забезпечує низький рівень відходу матеріалу при монтажі, а також можливість нарізки листів за індивідуальними розмірами,
що суттєво зменшує розхід матеріалу.
довговічність . Гарантія на метал 10 років,але в залежності від товщини стального листа, шару цинку і товщини полімерного покриття, а також від впливу корозійних чинників і правильності умов експлуатації реальний термін служби може складати 30-50 років.
термостійкість – полімерне покриття витримує температуру від -60°С до +120 ºС, також добре переносить сезонні та добові коливання температури.
невелика вага – приблизно 4-5 кг/1 м2, що значно зменшує навантаження на всю конструкцію будови і не потребує додаткового зміцнення стропильної системи.
антикорозійна стійкість – гаряче оцинкування забезпечує стійкий захист даного матеріалу від корозії, що дає можливість застосування його у всіх кліматичних зонах і регіонах з підвищеною вологістю.
зручність транспортування
практичність і надійність в експлуатації.
екологічна та пожежна безпека.

Металопрофіль ПС-18

покрівельно-стіновий

Висота профіля, мм18
Ширина ефективна, мм1080
Загальна ширина, мм1120

Металопрофіль С-8

стіновий

Висота профіля, мм8
Ширина ефективна, мм115.
Загальна ширина, мм1205

Кольорова гама