ВОДОСТІЧНІ СИСТЕМИ STRUGA

Водостічні системи Struga (виробництво – Польща) вважаються одними з найбільш якісних і надійних водостічних систем у Європі. Водостічні системи Struga виготовлені з шведської сталі і мають гарантію 30 років.

Водостічні системи Struga – це 2 моделі:
125/90 (для приватних будинків)
150/100 (для великих споруд)

в 11 кольорах, які не мають собі рівних по надійності і тривалості використання.

Водостічна система – це елемент даху, завданням якого є швидке відведення сотень літрів води під час зливи.
Сталева водостічна система Struga – це кращий вибір, який враховує всі ознаки ефективної системи водовідведення.

Заглушка для ринви

Гак для торцевої дошки

Ринва (Жолоб)

Гак до крокви

З’эднувач ринви

Посилення ринви

Зміцнювач кута

Лійка

Кут зовн./внутр. 90° або довільний

Універсальне коліно

Водостічна труба 1мп

Коліно водостічної труби

Трійник

Кріплення труби під шуруп

Водостічна труба 3мп

Кріплення труби з нарізним гвинтом

Ревізія

Виливка з комірцем

СИРОВИНА

Система “Struga” виробляється тільки із шведської сталі Prelaq RWS виробництва SSAB. Шведський концерн – це світовий лідер у виробництві високотривкої сталі.
Безперечною перевагою листової сталі Prelaq RWS є товстий шар цинку, навіть 300г/м2 з двох сторін, яка є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржи, зокрема в місцях надрізів і подряпин. Товщина серцевини в залежності від елементу складає 0,6 – 1,25 мм.

Сталевий лист покритий з обох сторін органічним шаром Prelaq RWS товщиною 35мкм з кожного боку.

Покриття Prelaq RWS відзначається багатьма перевагами:
Виняткова товщина лаку листової сталі Prelaq RWS та використані при її виробництві полімерові зерна, завдяки чому вона стає ще більш стійкою до корозії і подряпин.
Нова технологія лаку спричинилася до того, що він краще зберігається в високих температурах рівня 70°C, які щодень діють на усі елементи даху.
Стійкість до згинання – це риса, яка відрізняє листову сталь Prelaq RWS. Тип сталі та стійкість лакового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей.
Водостічна система “Struga” виробляється у одинадцяти варіантах кольорів, з яких можна старанно вибрати той, який найкраще підійде до кольору покрівлі.

ПЕРЕВАГИ СТАЛЕВИХ РИНВ

Водостічна система – це дуже суттєвий елемент даху, завдання якого є швидке відведення тисяч літрів води під час зливи.
Сталева водостічна система “Struga” – це найкращий вибір, якому притаманні усі властивості практичної системи водовідведення.
• Витривалість – водостічна система “Struga” – виготовляється тільки і виключно із шведської сталі Prelaq RWS. Три ґатунки матеріалу (PLX, B420, SUB250) товщиною від 0,6мм до 1,25мм гарантує негнучкість, пластичність і тривкість елементів. Листова сталь оцинкована з обох сторін регулярною кількістю цинку навіть 300г/м2.
• Міцні гаки – система “Struga” поставляє класичні гаки для крокв та сучасні гаки для торцевої дошки, зміцнені завдяки відповідному профілю та негнучкій жерсті.
• Безпека – сталь, з якої виготовляється система “Struga”, стає часом вирішальним елементом безпеки при відведенні води з покрівлі.
• Функціональність – аксесуари системи, такі як швидкі у монтажу з’єднувальні елементи водостічної системи, зміцнення ринви SWR, роблять з системи “Struga” продукт досконалої якості.
Можливість монтажу в холодні дні – елементи системи “Struga” не деформуються під час згинання і монтажу, тому їх можна монтувати навіть взимку.
• Лак нової генерації – органічна товстошарова зовнішня оболонка товщиною 35um з двостороннім покриттям, що досконало захищає елементи системи “Struga” від вигорання та зміни кольору впродовж довгих років.
• Мінімальне температурне розширення – сталева водостічна система не змінює розміру у теплі дні і холодні ночі. Тому зберігається проста форма ринви, труби та інших аксесуарів протягом усього періоду експлуатації.
• Колір, підібраний до листової сталі – система “Struga” виготовляється у одинадцяти варіантах кольорів, з яких усі підходять до кольору існуючого дахового скату1.
Комплект аксессуарів – ми поставляємо комплект елементів, необхідних, щоб створити повністю безпечну, тривку і функційну систему водовідведення (наприклад, елементи зміцнення і фіксації ринви).
• Прихований шов труби – інноваційність привела нас на п’єдестал естетики: ми створили водостічну трубу, старанно виконану, без помітного зовнішнього шву.
• Гарантія – виробник системи “Struga” дає письмову гарантію на 30 років.
Сталеві ринви – це надійне вирішення питання водовідведення для Вашого даху на довгі роки.

Сталева водостічна система Struga – продукт, ексклюзивний в масштабі Європи
Водостічна система “Struga” – це новаторський підхід до мистецтва проектування систем водовідведення. Вводячи інноваційні рішення, ми залишали перевірені рішення і таким чином створили систему, елементи якої зручно монтуються.
Металева система “Struga” підходить до будь скатної покрівлі. Завдання системи “Struga” – швидке та ефективне відведення тисячі літрів води та естетична інтеграція з покрівлею.
Водостічна система “Struga” виробляється відповідно до європейських будівельними нормами PN-EN 1462 та PN-EN 612. Весь процес виробництва реалізується на базі норми Системи менеджменту якості ISO 9001: 2008.