ШТАХЕТНА МЕТАЛЕВА ОГОРОЖА

Штахетна металева огорожа з’явилася на українському ринку порівняно недавно, але вже зуміла полюбитися великій кількості споживачів. І це не дивно, оскільки даний вид огорожі має безліч переваг, головним з яких є його легкість і прозорість.

На відміну від глухих парканів, штахетна металева огорожа не створює замкнутого простору, не затінює територію, дозволяючи демонструвати охайне подвір’я та газони вашої ділянки.

Разом з тим штахетна металева огорожа має міцну конструкцію, яка надійно виконує свої захисні функції, оберігаючи територію від проникнення сторонніх осіб і бродячих тварин.

Штахетна металева огорожа не потребує фарбування та догляду, оскільки металеві штахетини виконані з оцинкованого металу і покриті полімерною фарбою. Це забезпечує надійний захист металу від несприятливих зовнішніх чинників, таких як дощ і сніг. А широка кольорова палітра зовнішнього полімерного покриття дозволить реалізувати найсміливіші дизайнерські рішення.

Ми виготовляємо металеві штахети з двосторонньо фарбованої оцинкованої сталі та сталі з алюцинковим покриттям товщиною 0,5мм довільної довжини.

ПОКРИТТЯ АЛЮЦИНК

ПОКРИТТЯ ПОЛІЕСТР ГЛЯНЦ

ПОКРИТТЯ ПОЛІЕСТР МАТ

ПОКРИТТЯ ЗОЛОТИЙ ДУБ

Металеві штахети можуть розміщуватися тільки з зовнішнього боку паркану (одностороннє розміщення) або з обох сторін (двостороннє розміщення).

Варіанти розміщення штахет

Крім цього, металеві штахети можуть розміщуватися як вертикально, створюючи неповторний класичний або романтичний стиль вашого паркану, так і горизонтально, що надасть вашій огорожі особливо сучасного вигляду.

Кріплення металевих штахет
Варіанти облаштування воріт та хвіртки

Ми завжди допоможемо втілити ваш дизайнерський задум та розрахувати будь-яку конфігурацію штахетного паркану, порадимо кількість необхідних комплектуючих – заклепок, елементів кріплення до стовпів, поперечних профілів.