ДАХОВІ ДРОБИНИ ROTO

Німецька якість від винахідника

Пропозиція Roto – це кілька моделей горищних сходів – від базових моделей, з гарною якістю за доступною ціною, преміум класу, і закінчуючи інноваційними моделями з дистанційним управлінням. Доступні сходи як з дерева, так і з алюмінію. Плавне регулювання кута нахилу кришки можлива за допомогою спеціальної фурнітури Roto, що також гарантує легкий і швидкий монтаж. Сходи на горище Roto відрізняються також високими параметрами термоізоляції і найвищим коефіцієнтом інфільтрації повітря, що підтверджено випробуваннями інституту IFT в м Розенхайм, Німеччина. Висока якість матеріалів і ретельний контроль якості під час виробничого процесу, а також отримані сертифікати гарантують безпеку і безаварійне використання
Сходи на горище Roto – це дерев’яні складні сходи для горища або мансарди, вироблені німецьким концерном Roto. Основне завдання горищних сходів – забезпечити простий підйом на горище для складування речей або виходу на мансарду.

Сходи Roto відрізняються естетичністю, ергономічністю, зручністю використання, особливою міцністю і надійністю всіх їх комплектуючих – каркасу, сходин, люку. Вони легко складаються в блок і практично непомітні в кімнаті, не займають багато місця. При необхідності сходи дуже просто розкладаються і дозволяють підняти на горище (або спустити в підвал) різні предмети.

Монтаж горищних сходів дуже простий завдяки комплекту аксесуарів і зручній конструкції. Сходи Roto універсальні для будь-якого приміщення і дозволяють зробити простір кімнати більш функціональним, не порушуючи при цьому простору і загального дизайну.

Асортимент горищних сходів Roto представлений двох-і трисекційними моделями з металу і пластику, які задовольнять найвищі вимоги до безпеки.

Горищні сходи витримують навантаження до 170 кг і не втрачають свою міцність з роками.